Mamy pokoje gościnne

mogące standardowo pomieścić 15 osób. Do wyboru przygotowaliśmy trzy pokoje trzyosobowe oraz trzy pokoje dwuosobowe, w różnej konfiguracji łóżek pojedynczych i małżeńskich. Pokoje są przestronne, mieszczą oprócz łóżek nocne szafki, szafę oraz stół z odpowiednią ilością krzeseł. Każdy z pokoi poświęcony został jednemu z 6 spotykanych nad Biebrzą gatunków orłów. Pomysł ma z jednej strony nawiązywać do nazwy naszej firmy ("Aquila"), z drugiej zaś przybliżyć Państwu te przepiękne ptaki.

Oraz pole namiotowe

wyposażone w toalety i natryski (obecnie bez ciepłej wody) z przyległym do otoczonego zadaszoną wiatą miejsca na ognisko. W toaletach i pod wiatą dostępny jest prąd.

Także miejsce na ognisko

otoczone z trzech stron zadaszonymi stołami i ławami, umożliwiając organizację imprez dla grup do 60 osób. Na miejscu jest oświetlenie i gniazdo prądu.

I Biuro Informacji Turystycznej

w którym oprócz biletów wstępu na szlaki oraz wydawnictw BPN nabyć można wyroby rękodzielnicze oraz drobne pamiątki. Oferowane są również napoje, zarówno te dla rozgrzania (kawa, herbata), jak i ochłody.

Zainteresowanym pogłębieniem wiedzy

proponujemy wycieczki po Biebrzy i okolicy w naszym towarzystwie, w czasie których, jako dumni posiadacze "Zezwolenia nr 52 na wykonywanie usług przewodnickich po Biebrzańskim Parku Narodowym", chętnie podzielimy się wspomnieniami i wiadomościami na temat przyrody. Naszą specjalnością są ptaki szponiaste, w szczególności słynne biebrzańskie orliki grubodziobe. Mamy dla Państwa kilka wybranych propozycji odkrywania Biebrzy i jej uroków, jesteśmy też otwarci na Państwa indywidualne potrzeby i sugestie. Oto przykładowe wycieczki:

Fanom Wilczej Góry oferujemy przejazd

na trasie Leśniczówka Grzędy - Nowy Świat. Stamtąd już tylko rzut beretem do Wilczej Góry i jej zapierających dech w piersiach widoków. To też jedno z pewniejszych miejsc obserwacji łosi. I nie tylko łosi. Zainteresowanym pomożemy w wypatrywaniu. Nasyconych widokami i obserwacjami, przetransportujemy Państwa z powrotem na parking przy leśniczówce.

Jak również rowery do wynajęcia

obecnie w liczbie ośmiu sztuk rowerów górskich, męskich i damskich. Z pewnością przydadzą się zarówno tym lubiącym aktywnie spędzać czas, jak i tym, którym piesza wędrówka na Wilczą Górę wydaje się odrobinę za długa, a przejazd samochodem odrobinę za szybki.

Zimową porą wypożyczamy biegówki

wszystkim fanom biegów narciarskich, zarówno tym pamiętającym czasy sukcesów Pana Józefa Łuszczka, jak i obecnie kibicującym Pani Justynie Kowalczyk. A także tym, którzy po prostu mają ochotę poużywać Grzędowych szlaków zasypanych zimowym śniegiem.

A dla szanownych obcokrajowców

We speak English!

Wir sprechen Deutsch!

Мы говорим по русский!

Vi snakker norsk!

Portal GPS | Galeria | Projekt AQC | Baza obserwacji | Kontakt

Copyright © Aquila 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.