Archiwum

Wiosenne propozycje

Gęgawy to jedyny lęgowy gatunek gęsi w Polsce.Wraz z początkiem marca, proponujemy Państwu weekendowe wycieczki z przewodnikiem. Jest nim znany ornitolog, autor wielu zdjęć oraz publikacji przyrodniczych, licencjonowany przewodnik Biebrzańskiego Parku Narodowego. Wycieczki są skierowane nie tylko do Gości naszej Leśniczówki, ale również do wszystkich Turystów chcących podglądać z nami przyrodę. Odbywa się to samochodem terenowym, przystosowanym do jazdy po naszych bezdrożach, w małych grupach – do 6 osób - po to by zapewnić komfort podglądania. Poniżej prezentujemy programy naszych wycieczek:

1. Soboty - Przeloty nad Biebrzą - całodniowa wycieczka po Biebrzy i Biebrzańskich Rozlewiskach. W programie podziwianie stad migrujących ptaków, głównie gęsi, kaczek oraz pojawiających się ptaków siewkowych i szponiastych.

2. Niedziele - Poranek na Czerwonym Bagnie - ok. 4-godzinna wycieczka po Grzędach i Czerwonym Bagnie. Spotkamy tu łosia, posłuchamy pierwszych śpiewów powracających leśnych ptaków, zaznamy piękna bagiennych borów.

Ceny:

1. Przeloty nad Biebrzą - 100 zł za osobę (przy zakładanym minimum 4 osób). W cenę wliczone są bilety wstępu do Biebrzańskiego Parku Narodowego oraz prowiant (kanapki).

2. Poranek na Czerwonym Bagnie - 50 zł za osobę (przy zakładanym minimum 4 osób). W cenę wliczone są bilety wstępu do Biebrzańskiego Parku Narodowego i opłaty wjazdowe.

3. Pakiet weekendowy (Przeloty nad Biebrzą oraz Poranek na Czerwonym Bagnie) - 130 zł za osobę (przy zakładanym minimum 4 osób). W cenę wliczone są bilety wstępu do Biebrzańskiego Parku Narodowego na dwa dni oraz sobotni prowiant.

Dla nocujących w leśniczówce Grzędy przewidzieliśmy dodatkowe zniżki. Istnieje możliwość zorganizowania wspomnianych wycieczek dla większej liczby uczestników oraz w innych terminach. Wszystkie nasze wycieczki mogą być prowadzone w następujących językach obcych: angielskim, niemieckim, norweskim oraz rosyjskim. Wszelkich informacji można zasięgnąć pod naszym numerem telefonu oraz pod adresem mailowym.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Portal GPS | Galeria | Projekt AQC | Baza obserwacji | Kontakt

Copyright © Aquila 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.